Avukatlara Dönük "HIV ve Hukuk" Eğitimine Kayıtlar Başladı!

Avukatlara Dönük "HIV ve Hukuk" Eğitimine Kayıtlar Başladı!

05/07/2021 | 17 Mayıs

17 Mayıs Derneği'nin avukatlara dönük LGBTİ+ eğitimlerinin dördüncüsü 6 Temmuz saat 19:00'da! Kayıt yaptırmayı unutmayın!

Avukatlara Dönük "HIV ve Hukuk" Eğitimine Kayıtlar Başladı! - 17 Mayıs

17 Mayıs Derneği, Gökkuşağı Projesi kapsamında avukatlara dönük LGBTİ+ eğitimlerinin dördüncüsü "HIV ve Hukuk" başlığıyla 6 Temmuz 2021 Salı Günü saat 19:00’da Zoom üzerinden gerçekleştirilecek.

 

17 Mayıs Derneği'nin “HIV ile Yaşayan LGBTİ+’ların İnsan Hakları raporu” nun yazarı Defne Güzel ve Pozitif Yaşam Derneği’nden Av. Polat Yamaner’in katılacağı eğitimin kayıt linki şöyle:

 

https://zoom.us/meeting/register/tJUodumprTotGdHj7TOENKqL2NIrzQQ7KgBc

 

Avukatlara Yönelik LGBTİ+ Eğitimleri Hakkında

 

17 Mayıs Derneği'nin avukatlara yönelik LGBTİ+ eğitimleri toplam 4 eğitimden oluşuyor. Eğitimlerin en az 3 tanesine katılan avukatlara 17 Mayıs Derneği tarafından bir katılım belgesi de düzenlecek.

 

Eğitimlerin ilki "LGBTİ+ 101 Temel Kavramlar" başlığıyla; Anjelik Kelavgil ve Av. Kerem Dikmen'in katılımlarıyla 17 Haziran akşamı gerçekleştirildi. 

 

İkincisi Kaos GL’den Av. Yasemin Öz’ün katılımıyla "Yaşlı LGBTİ+’lar Uluslararası Düzenlemeler ve Dünyadan İyi Örnekler" başlığıyla 21 Haziran’da gerçekleştirilen eğitimlerin üçüncüsü ise 2 Temmuz’da “İnterseks Hakları” başlığıyla gerçekleştirildi. Eğitime Kaos GL’den Yasemin Bahar ve İnter Dayanışma’dan Belgin Günay katılım gösterdi.

Lütfen girdiğiniz bilgileri kontrol edip ve tekrar deneyin.
Talebiniz Başarıyla İletildi! En kısa sürede iletişime geçilecektir.