Gettolar değil kentin tamamını istiyoruz

Gettolar değil kentin tamamını istiyoruz

11/06/2024 | 17 Mayıs

17 Mayıs Derneği olarak sizleri, III. Çankayalı Lubunyalar Buluşuyor Forumu'na katılmaya davet ediyoruz.

Gettolar değil kentin tamamını istiyoruz - 17 Mayıs

17 Mayıs Derneği olarak sizleri, III. Çankayalı Lubunyalar Buluşuyor Forumu'na katılmaya davet ediyoruz. Forumumuz, Çankaya'da yaşayan, çalışan, okuyan, iş arayan, kentsel dönüşümden etkilenen, kiracı olan ve patili dostların sorunlarını dillendirmek isteyen lubunyaların katılımını bekliyor.

Başvuru Formu için tıklayınız

Mart ayında ilk ikisini gerçekleştirdiğimiz forumlardan birincisinin haberine bu bağlantıdan, ikincisinin haberine bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz. İlk forumda Çankaya Kent Masalları Raporu'nun sunumu yapıldı, Çankaya'da yaşayan LGBTİ+'ların sorunları hem rapor çerçevesinde hem sonrasında yürütülen tartışma içerisinde konuşuldu. İkincisini düzenlediğimiz forum etkinliğinde bu kez yaklaşan yerel seçimlerden ve genel anlamda yaşadığımız kentten neler beklediğimizi konuşup, tartışmamızı ihtiyaçlarımız ve taleplerimiz üzerine yoğunlaştırdık. Bu forum serisinde ayrıca Çankaya’da yaşayan LGBTİ+ların yaşadığı sorunların tespit edilmesi, ihtiyaçların ve önerilerin geliştirilmesi hedefledik. 27 Haziran 2024 günü saat 13:00'te III: Çankayalı Lubunyalar Buluşuyor! forumunu düzenleyecek, seçimlerin ardından oluşan durumu, fırsatları değerlendirecek ve yaşadığımız kent hakkında konuşmaya devam edeceğiz. 

Foruma katılmak ve mekân bilgisine erişmek için bu bağlantıdaki formu doldurabilirsiniz. Foruma dair herhangi bir sorunuz olması durumunda sebin@17mayis.org adresine e-posta gönderebilirsiniz. Kaydolan kişilere bilgilendirme e-postaları forumdan önce atılacaktır, spam kutunuzu kontrol etmeyi ihmal etmeyin. 

Lütfen girdiğiniz bilgileri kontrol edip ve tekrar deneyin.
Talebiniz Başarıyla İletildi! En kısa sürede iletişime geçilecektir.