Avukatlara Yönelik "Yaşlı LGBTİ+'lar" Eğitimi Bu Akşam!

Avukatlara Yönelik "Yaşlı LGBTİ+'lar" Eğitimi Bu Akşam!

21/06/2021 | 17 Mayıs

17 Mayıs Derneği, Gökkuşağı Projesi kapsamında avukatlara dönük LGBTİ+ eğitimlerinin ikincisi bu akşam! Kayıt yaptırmayı unutmayın!

Avukatlara Yönelik "Yaşlı LGBTİ+'lar" Eğitimi Bu Akşam! - 17 Mayıs

17 Mayıs Derneği, Gökkuşağı Projesi kapsamında avukatlara dönük LGBTİ+ eğitimlerinin ikincisi "Yaşlı LGBTİ+’lar Uluslararası Düzenlemeler ve Dünyadan İyi Örnekler" başlığıyla 21 Haziran (bugün) akşam 19:00'da Zoom üzerinden gerçekleştirilecek.


17 Mayıs Derneği'nin "Yaşlı LGBTİ+’lar: Dünyada ve Türkiye'deki Durum" raporunun yazarı Av. Yasemin Öz'ün katılacağı eğitimin kayıt linki şöyle:


https://zoom.us/meeting/register/tJIvf-uopzMjE9WkPzJDOOiECWEQ1oICls3Q


Avukatlara Yönelik LGBTİ+ Eğitimleri Hakkında


17 Mayıs Derneği'nin avukatlara yönelik LGBTİ+ eğitimleri toplam 4 eğitimden oluşuyor. Eğitimlerin en az 3 tanesine katılan avukatlara 17 Mayıs Derneği tarafından bir katılım belgesi de düzenlecek.


Eğitimlerin ilki "LGBTİ+ 101 Temel Kavramlar" başlığıyla; Anjelik Kelavgil ve Av. Kerem Dikmen'in katılımlarıyla 17 Haziran akşamı gerçekleştirildi. 


17 Mayıs avukatlara dönük LGBTİ+ eğitimlerinin üçüncü ve dördüncü oturumlarında İnterseks Hakları ve HIV ile Yaşayan LGBTİ+'ların haklarına odaklanacak.
Lütfen girdiğiniz bilgileri kontrol edip ve tekrar deneyin.
Talebiniz Başarıyla İletildi! En kısa sürede iletişime geçilecektir.