Esenlik Buluşmaları Başlıyor!

Esenlik Buluşmaları Başlıyor!

18/11/2021 | 17 Mayıs

17 Mayıs Derneği Esenlik Programı kapsamında LGBTİ+ aktivistlerini güçlendirmeye yönelik düzenlenen ‘Esenlik Buluşmaları’ başlıyor!

Esenlik Buluşmaları Başlıyor! - 17 Mayıs

17 Mayıs Derneği Esenlik Programı kapsamında LGBTİ+ aktivistlerini güçlendirmeye yönelik düzenlenen "Esenlik Buluşmaları" başlıyor! Esenlik Buluşmaları kapsamında LGBTİ+ aktivistlerine açık olan online etkinliklere katılmak için aşağıdaki formu doldurabilirsin lubunya! 


Kasım ayında Esenlik Buluşmaları kapsamında nefes ve beden çalışmaları ile bireysel esenliğimize yönelik  iki atölye yapılacaktır. Sonraki etkinlikler için derneğimizi takip edebilir ve etkinlik linklerini almak için aşağıdaki başvuru formunu doldurabilirsiniz.


Bengü Özdikicioğlu - Nefes ve Meditasyon Çalışması

24 Kasım 2021 

11:00-11:45 


Bengü Özdikicioğlu - Sandalye Yogası 

30 Kasım 2021

11:00-11:45


Etkinliklere kayıt için:  https://forms.gle/NuSeZcq2trbYh2LB9 


Nefes ve Meditasyon Çalışması


'Beden ve zihin arasında bir köprü bağı kuran nefesin kendine has ritmine dikkatimizi uyumladığımızda varlığımızın keşfi için bir kapı aralanır. Bu aralanan kapı, zihnin an be an değişen dinamiklerini fark etme ve öz kaynaklarımızı kullanma halinde ustalaşmamıza doğru açılır. Nefesin fiziksel bedendeki yolculuğu farkındalıkla gözlemlenip yönlendirildiğinde, sinir sistemi de olması gereken şekilde çalışmaya başlar ve zihnin dalgalanmalarından yumuşak ve meditatif bir hal ile özgürleşebilme alanı yaratılır. Bizi yaşama bağlayan ana kaynağımız olan nefesi birlikte keşfetmek için buluşuyoruz…' 


24 Kasım 2021 - Nefes ve Meditasyon Çalışması

11:00-11:45

Bengü Özdikicioğlu


Kayıt için: https://forms.gle/NuSeZcq2trbYh2LB9  
Lütfen girdiğiniz bilgileri kontrol edip ve tekrar deneyin.
Talebiniz Başarıyla İletildi! En kısa sürede iletişime geçilecektir.