Esenlik Buluşmaları hız kesmeden devam ediyor: Online DJ Atölyesi 

Esenlik Buluşmaları hız kesmeden devam ediyor: Online DJ Atölyesi 

07/12/2021 | 17 Mayıs

14 Aralık akşamı saat 20:00'de Zoom üzerinden gerçekleştirilecek atölyeye kayıt yaptırmayı unutmayın!

Esenlik Buluşmaları hız kesmeden devam ediyor: Online DJ Atölyesi  - 17 Mayıs

COVID-19 pandemisi hayatımızın her alanını etkilediği gibi eğlence sektörünü de değişime sürükledi.  Gece hayatı kulüplerin kapanmasıyla evlerimize girdi. Online Zoom partileri düzenlendi ve düzenlenmeye devam ediyor. 14 Aralık akşamı 20:00’da DJ Moustapha S. ile sadece bilgisayarlarımızı kullanarak mixing yapmayı öğreneceğimiz bu atölyeye sen de davetlisin lubunya :) 


Atölye kaydı için: https://forms.gle/NuSeZcq2trbYh2LB9 


Moustapha S. Hakkında


DJ'lik serüveni "ASîDE" mahlasıyla 2018 yılında Onur Haftası partilerinde çalmasıyla başlayan Moustapha S. şehrin hatırı sayılır mekanlarında (Karga, Anahit, Babylon, Şahika, Gizli Bahçe, Bigudi, Markus Tavern...) performanslar sergiledi. House, breaks ve techno ağırlıklı setleriyle dikkatleri üzerine çekti ve "X: Queer Underground" adlı parti serisini düzenledi.

 

Lo-fi ekseninde techno ve breaks janrlarını deneysel biçimde harmanladığı ilk kısa çaları "Beautiful Burnout EP", XSM Recordings'ten yayınlandı. Sanatçı kısa çalarında yaşadığı mental bozuklukları, öz sevgi problemlerini, aşk ve madde kullanımı gibi temaları Nayo Jones ve Anita D'nin çarpıcı vokalleriyle işlemekte.


Önemli Not: Atölye Virtual DJ adlı uygulama üzerinden ilerleyecektir. Aşağıdaki linkten ücretsiz olarak Windows ve MacOS versiyonlarını indirebilirsiniz.


https://www.virtualdj.com/download/index.html 

Lütfen girdiğiniz bilgileri kontrol edip ve tekrar deneyin.
Talebiniz Başarıyla İletildi! En kısa sürede iletişime geçilecektir.