Esenlik Destek Ağı 2022 Yılı Başvuruları Başladı!

Esenlik Destek Ağı 2022 Yılı Başvuruları Başladı!

31/01/2022 | 17 Mayıs

Ağ kapsamında 2022 yılında yapılacak faaliyetlerde yer almak isteyen Psikolog/Psikiyatrlar başvuru formunu doldurabilirler.

Esenlik Destek Ağı 2022 Yılı Başvuruları Başladı!  - 17 Mayıs

LGBTİ+ aktivistlerin ve kurumların esenlik halini arttırmaya yönelik tasarladığımız Esenlik Programı kapsamında, bireysel ve kurumsal destekler ile esenlik halinin arttırılması, aktivistlerin çalıştıkları kurumda esenlik konusunun öne çıkarılması, programın diğer faaliyetleri ile birlikte LGBTİ+ İnsan Hakları Savunucularının sistematik olarak maruz bırakıldığı ayrımcılığa ve şiddete karşı güçlendirilmesi hedeflenmektedir. 


Bu hedeften yola çıkarak, 2021 yılında kurduğumuz ağı genişleterek, Türkiye’de LGBTİ+ alanında çalışan psikologların esenlik konusundaki bilgi düzeyleri ve kapasitelerini arttırmak ile birlikte esenlik alanında kurduğumuz koordinasyonu güçlendirmeyi hedefliyoruz. 


Ağ kapsamında 2022 yılında yapılacak faaliyetlerde yer almak isteyen, daha önce LGBTİ+ temel kavramlar eğitimi almış ve LGBTİ+ danışanlarla çalışma deneyimi olan Psikolog/Psikiyatrlar linkteki başvuru formunu doldurabilirler! 


Başvuru Formu: https://bit.ly/3KUKmSj 


Son Başvuru Tarihi: 15 Şubat 2022 / 18:00

Lütfen girdiğiniz bilgileri kontrol edip ve tekrar deneyin.
Talebiniz Başarıyla İletildi! En kısa sürede iletişime geçilecektir.