Esenlik Programı Sunar: Jules James ile Esenlik Alanında İyi Örnekler

Esenlik Programı Sunar: Jules James ile Esenlik Alanında İyi Örnekler

15/12/2021 | 17 Mayıs

17 Mayıs Derneği Esenlik Programı Sunar: Jules James İle Esenlik Alanında İyi Örnekler webinarı 20 Aralık saat 20:00’de!

Esenlik Programı Sunar: Jules James ile Esenlik Alanında İyi Örnekler - 17 Mayıs

20 Aralık Pazartesi akşamı saat 20:00-21:00 arasında yapılacak etkinlikte Avrupa Seks İşçileri Hakları İttifakı (ESWA)’dan Jules James bizlerle olacak. 


Webinarda Jules James ile birlikte; ESWA’nın COVID-19 pandemisi sırasında seks işçilerinin ruh sağlığını desteklemek için seks işçiliği ve ruh sağlığı konusunda tematik ve kapalı grup oturumlarından oluşan pilot programı, paındemideki duruma dair raporu ve seks işçilerinin liderliğindeki kuruluşlar tarafından kurulan oluşumlara ilişkin geliştirilen uygulama seti üzerinde duracağız. 


Etkinliğe kayıt olmak için tıklayınız.


*Etkinlikte simultane çeviri yapılacaktır.


Jules James Hakkında


Jules James bir seks işçisi ve seks işçisi hakları aktivistidir. Şu anda ESWA'da program görevlisidir ve sağlık alanında çalışmalar yürütmektedir. 


ESWA Hakkında


Avrupa Seks İşçileri Hakları İttifakı (ESWA) – daha önceki adıyla Avrupa'daki Seks İşçilerinin Haklarına İlişkin Uluslararası Komite (ICRSE), Avrupa ve Orta Asya'da 35 ülkede 100'den fazla kuruluşu temsil eden seks işçileri tarafından yönetilen bir ağdır. Amacı tüm seks işçilerinin seslerinin duyulmasını, insan hakları, sağlık ve çalışma haklarının tanınmasını ve korunmasını sağlamaktır. Üye topluluklardan ilham alan eylemleri ve yaklaşımıyla ESWA, uzun vadeli ve sistemsel değişime yönelik ulusal, bölgesel ve uluslararası savunuculuk faaliyetlerini harekete geçiren güçlü, canlı ve sürdürülebilir bir ağ oluşturmak için çalışmaktadır. 

Lütfen girdiğiniz bilgileri kontrol edip ve tekrar deneyin.
Talebiniz Başarıyla İletildi! En kısa sürede iletişime geçilecektir.