Toplantı Daveti: "Yaşlanıyoruz Lubunya! - II"

Toplantı Daveti: "Yaşlanıyoruz Lubunya! - II"

08/06/2022 | Özge Gökpınar

17 Mayıs Derneği'nin “Yaşlanıyoruz Lubunya!” raporunun sunulacağı ve Amerika’dan iyi örneklerin tartışılacağı toplantıya davetlisiniz.

Toplantı Daveti: "Yaşlanıyoruz Lubunya! - II" - 17 Mayıs

17 Mayıs Derneği LGBTİ+ yaşlılık çalışmalarının yeni yayını “Yaşlanıyoruz Lubunya!” rapor sunumunun yapılacağı ve Amerika’dan iyi örneklerin tartışılacağı uluslararası iyi örnekler- deneyim paylaşımı toplantısının ikincisine davetlisiniz.


Bu yılki Onur Ayı kapsamında 10-12 Haziran tarihleri arasında 17 Mayıs Derneği olarak Amerikan Elçiliği desteğiyle pek çok esenlik buluşmaları aktiviteleri düzenliyoruz.Bu etkinliklerin arasında onur ayını, diğerlerinin yanı sıra Best Hotel’de gerçekleşecek bir resepsiyonla kutluyoruz. 


Bu resepsiyonun içerisinde “Yaşlanıyoruz Lubunya-Anket/Görüşmeler ve Çalışma Raporu”nu sunacağımız ve Amerika’dan SAGE USA örgütünün çalışmalarının aktarılacağı bir de online toplantı düzenliyoruz.


Toplantıda, 17 Mayıs Derneği’nin Yaşlılık Alan Çalışmaları Program Koordinatörü Özge Gökpınar yeni raporumuzu tanıtırken, SAGE USA örgütü Uluslararası program sorumlusu Hannah Yore, SAGE USA bünyesinde yaşlanan ve yaşlı LGBTİ+’lara dönük yaptıkları uluslararası çalışmaları aktaracak.


Bu toplantı, Hollanda Krallığı Ankara Büyükelçiliği İnsan Hakları Fonu desteğiyle hazırlanan ve 17 Mayıs Derneği tarafından, “Yaşlanan ve Yaşlı LGBTİ+'ların Sağlık Hakkına ve Sosyal Hizmetlere Erişiminde Güçlendirilmesi ve İçeriden İzleme Yapılarak Hizmetlerle Sosyal Kabul Sağlanması" projesi kapsamında yapılan deneyim paylaşımı etkinliklerinden ikincisi. 

Toplantı, 11 Haziran 2022 tarihinde Türkiye saatiyle 18:00-19:00 saatleri arasında gerçekleşecek.


Toplantının dili İngilizce olup, tüm süreç boyunca İngilizce-Türkçe çeviri desteği sunulacak.


Kayıt yaptırmak için kirkindansonralubunya@17mayis.org adresine e-mail atabilirsiniz.

Lütfen girdiğiniz bilgileri kontrol edip ve tekrar deneyin.
Talebiniz Başarıyla İletildi! En kısa sürede iletişime geçilecektir.